Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 27-04-2024
Kategorija: Ljudski resursi, pravo
Naslov konkursa: fasility menadžer
Grad: Beograd
Opis posla:
Kompanija koja se bavi održavanjem higijene traži facility menadžera u luksuznim stambenim kompleksima

1. Opis posla - planiranje i organizacija čišćenja:
- facility menadžer je odgovoran za planiranje rasporeda čišćenja zajedničkih prostora u stambenom kompleksu, kao što su hodnici, stepeništa, dvorišta i spoljašnjeg održavanja ulaza. To uključuje određivanje učestalosti čišćenja i vrste potrebnih usluga.
- angažiranje čistača: facility menadžer može biti zadužen za angažovanje i nadzor spoljnih čistačkih usluga ili unutrašnjeg osoblja koje će obavljati čišćenje zajedničkih prostora. To može uključivati proveru kvalifikacija, pružanje obuke i nadzor njihovog rada.
- praćenje standarda higijene: osiguranje da se svi zajednički prostori održavaju prema odgovarajućim higijenskim standardima. To uključuje redovnu inspekciju prostora kako bi se identificirali potencijalni problemi ili nedostaci i poduzimanje odgovarajućih mera za njihovo rešavanje.
- upravljanje otpadom: osiguranje da se otpad pravilno odlaže i reciklira u skladu s lokalnim propisima. To može uključivati postavljanje kontejnera za smeće, organizaciju redovnog odvoza otpada i sprovođenje edukacije stanara o pravilnom odlaganju otpada.
- praćenje sigurnosti čišćenja: osiguranje da se čišćenje sprovodi na siguran način kako bi se izbegle povrede ili štete. To može uključivati pravilnu upotrebu opreme za čišćenje, osiguranje prolaza i evakuacije tokom čišćenja i identifikaciju i uklanjanje potencijalnih opasnosti.

2. Uslovi koji se nude kandidatu:
- neto plata: početna plata 100.000 rsd
- besplatan bazen
- popusti u radnjama na teritoriji opštine Stari grad
- ulaznice za koncerte i kulturna dešavanja na teritoriji Beograda

3. Organizacija rada radno vreme:
- pet radnih dana
- prva smena od 07:00 - 15:00h
- pauza od 30 minuta

4. Organizacija/pokrivanje troškova prevoza:
- plaćena mesečna kartica zagradski prevoz

5. Period angažovanja (vrsta ugovora koja se nudi kandidatima):
- ugovor o radu za zaposlene sa ambicijom dugogodišnje saradnje

6. Lokacija rada:
- Beograd na vodi

7. Kontakt za prijavu:
- 0606140009
- 0603541582
- 0607140002
- 0607140003
- 0600904470

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
Konobar - Ada Ciganlija
Šanker Ada Ciganlija
Konobar
Kuvar Ada Ciganlija
Medicinska sestra/ Negovateljica
prodavac - Železnik